Job Detail

Pokojowa w Hotel Gdynia Boutique - .

Date Posted: Jun 08, 2021
Monthly Salary: 18 PLN - 19 PLN

Polaniec, Swietokrzyskie

Do: Dec 28, 2024

Umowa zlecenie

Department Head

Job Experiences: Mniej niż 1 rok

Średni

Job Description

Do Hotel Gdynia Boutique zlokalizowanego w centrum Gdyni poszukujemy osób do sprzątania.

Miejsce pracy: Gdynia Śródmieście, ul. Antoniego Abrahama 39

Praca w weekendy, godziny pracy do ustalenia (poszukujemy osób do pracy dorywczej, ruchomy grafik pracy)

Opis stanowiska:

sprzątanie pokoi hotelowych

ścielenie łóżek

dbanie o czystość holu recepcji

dbałość o porządek magazynu

Wymagania:

punktualność

schludność

brak nałogów

dobra komunikatywność i współpraca z ludźmi w zespole

status studenta lub ucznia do 26 roku życia

Oferujemy:

umowę zlecenie

przyjazną atmosferę w pracy

pracę w młodym zespole

pracę od zaraz

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie cv drogą mailową lub telefon 667 571 965