Job Detail

RTV EURO AGD-Technik Dostawca - .

Date Posted: May 25, 2021
Monthly Salary: 0 PLN - 0 PLN

Warszawa, Mazowieckie

Do: Jun 30, 2024

Umowa o pracę

Department Head

Job Experiences: 1 - 2 lat

Średni

Job Description

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:Technika Dostawcy ( Kierowcy)

Miejsce pracy: Poznań-Junikowo

Oferujemy:

- konkurencyjne wynagrodzenie,

- umowę o pracę,

- możliwość pracy cztery dni w tygodniu,

- dofinansowanie do karty sportowej oraz programów sportowych,

- bezpłatną prywatną opiekę medyczną,

- pakiet szkoleniowy,

- pracę w firmie o wysokich standardach oraz bogatej ofercie,

- przyjazną atmosferę w pracy.

Twoje zadania:

- załadunek produktów na samochód dostawczy oraz ich kontrola,

- dostawa sprzętu RTV i AGD do Klientów naszej firmy,

- kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym,

- dbanie o powierzony samochód, sprzęt i wyposażenie.

Nasze oczekiwania:

- doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego do 3,5 tony,

- doświadczenie zawodowe w obsłudze Klienta – mile widziane,

- gotowość do pracy w systemie 10 i 12-godzinnym (9:00-21:00),

- zdyscyplinowanie i rzetelne podejście do obowiązków,

  • dobra kondycja fizyczna.

690-107-061