Job Detail

Zatrudni na stanowisko koordynatora regionu - .

Date Posted: Jun 08, 2021
Monthly Salary: 3500 PLN - 4500 PLN

Brzeg Dolny, Dolnoslaskie

Do: Jun 30, 2024

Umowa o pracę

Intern/Student

Job Experiences: 3 - 4 lat

Diploma

Job Description

OPIS Stanowiska: reprezentowanie, dbanie o interesy firmy w kontaktach z Klientami w podległych obiektach
regularny kontakt z osobami wskazanymi ze strony Klienta
koordynowanie prac porządkowych na podległych obiektach oraz nadzór nad ich prawidłowa realizacja
kontrola kosztów na obiekcie oraz utrzymywanie ich na określonym poziomie w Regionie
kierowanie praca podległych pracowników , ich rekrutacja i szkolenie
budowanie dobrych relacji oraz dbanie o wysoką jakość świadczonych usług
organizowanie zleconych prac dodatkowych

Oczekiwania:

doświadczenie w branży na podobnym stanowisku
doświadczenie w zarządzaniu personelem
samodzielność w działaniu
odpowiedzialność
umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy pod presja czasu
zaangażowanie
dyspozycyjność
wykształcenie min. średnie
mobilność, prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

samodzielne stanowisko
rozwojową pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i przejrzystych strukturach zarządzania
przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
umowę o pracę
samochód służbowy
Osoby zainteresowanie proszone są o przesyłanie aplikacji na mail

509-949-661