Job Detail

Fachowiec do prac wykończeniowych - .

Date Posted: May 15, 2021
Monthly Salary: 24 PLN - 26 PLN

Dabrowa Tarnowska, Malopolskie

Do: Jun 30, 2024

Umowa zlecenie

Department Head

Job Experiences: Mniej niż 1 rok

Średni

Job Description

Poszukuję fachowca do prac remontowo- wykończeniowych.
Zakres obowiązków:
- szpachlowanie
- malowanie
- układanie glazury i terakoty
- zabudowa g-k i sufity podwieszane
- układanie paneli
- wstawianie drzwi zewnętrznych i wewnętrznych
- dodatkowym atutem, lepiej płatnym, będą drobne umiejętności hydrauliczne

Prawo jazdy nieobowiązkowe.
Praca od 1 czerwca, stawka minimum 24 zł netto/ godzina.
Więcej informacji telefonicznie. Gdybym nie odbierał proszę o sms, oddzwonię.

731 744 094