Job Detail

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta - .

Date Posted: May 22, 2021
Monthly Salary: 4500 PLN - 5500 PLN

Poniatowa, Lubelskie

Do: Jun 30, 2024

Umowa o pracę

GM / CEO / Country Head / President

Job Experiences: 1 - 2 lat

Średni

Job Description

City Apartments ® - firma zajmująca się wynajmem luksusowych apartamentów na terenie Koszalina i Mielna, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta
(miejsce pracy: Koszalin - centrum)

Zakres obowiązków:

aktywna sprzedaż usług hotelowych
podejmowanie działań mających na celu zwiększanie wolumenu sprzedaży
nastawienie na skuteczną realizację celów i silna orientacja na wynik
przygotowywanie ofert pobytowych
przyjmowanie i potwierdzanie rezerwacji
dbałość o wysoki standard obsługi
obsługa Gości

Oczekiwania:

doświadczenie zawodowe w dziale handlowym w hotelu będzie dużym atutem
dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
prawo jazdy kat. B
umiejętności nawiązywania kontaktów
uczciwość, dokładność, sumienność i zaangażowanie
dyspozycyjność, punktualność

Oferujemy:

atrakcyjne warunki zatrudnienia i motywacyjny system premiowy
szkolenia wprowadzające z zakresu obsługi oprogramowania hotelowego
możliwość rozwoju
wszystkie niezbędne narzędzia pracy
miłą atmosferę pracy

605 534 047
Jeśli czujesz, że jesteś właściwym kandydatem i chcesz podjąć się ciekawych wyzwań, prosimy o przesłanie CV z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z 27 kwietnia 2016 r. przez M.KOKOT Trading z siedzibą w Koszalinie, ul. Bogusława II 47 (administrator danych osobowych) na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.”