Job Detail

Pracownik biurowy – wprowadzanie danych - .

Date Posted: May 15, 2021
Monthly Salary: 0 PLN - 0 PLN

Limanowa, Malopolskie

Do: Jun 30, 2024

Umowa o pracę

Experienced Professional

Job Experiences: 1 - 2 lat

Średni

Job Description

Zadania:
wprowadzanie danych do systemu informatycznego oraz weryfikacja poprawności danych
aktywne wsparcie dla lidera zmiany
wyjaśnianie niezgodności
przygotowywanie analiz i raportów
dbałość o prawidłowy obieg dokumentów

Wymagania:

wykształcenie min. średnie
mile widziana znajomość języka ang. na poziomie B1
dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel
gotowość do pracy w systemie zmianowym
otwartość, rozwój, naukę oraz poszerzanie kompetencji zawodowych
gotowość do szkolenia w innych lokalizacjach pracodawcy

Oferujemy

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie
realna możliwość rozwoju i awansu
prywatna opieka medyczna
ubezpieczenie na życie
świadczenia socjalne

574 780 110