Job Detail

Rekruter z j. rosyjskim - .

Date Posted: May 15, 2021
Monthly Salary: 2600 PLN - 6000 PLN

Lowicz, Lodzkie

Do: Jun 30, 2024

Umowa zlecenie

Experienced Professional

Job Experiences: Mniej niż 1 rok

Średni

Job Description

Agencja Pracy New Life Sp. z o. o. jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Rekruter z j. rosyjskim.

Obowiązki:

- poszukiwanie kandydatów na pracownikow;

- budowanie i zarządzanie bazą kandydatów;

- dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie;

Oczekujemy od Ciebie:

- umiejętności obsługi pakietu MS Office;

- zaangażowania i zapału do pracy;

- umiejętności znajdowania rozwiązań i elastyczności działania;

- komunikatywność;

- samodyscyplina i dobra organizacja pracy własnej;

- umiejętność pracy w zespole;

- wprowadzanie nowych pomysłów usprawniających pracę w swoim zakresie obowiązków.

Oferujemy:

- umowę zlecenie prowizyjna na czas nieokreślony po okresie próbnym;

- premie kwartalne;

- możliwość rozwoju i podwyższenia kwalifikacji;

- pracę w międzynarodowym środowisku;

- instruktaż i wsparcie naszych najlepszych pracowników;

- narzędzia pracy: telefon komórkowy.

Wyślij CV (резюме) zadzwomimy umówimy spotkanie kwalifikacyjne.

Aplikacje bez CV nie będą rozpatrywane.

576888651

Prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Latest Blogs

Contact Us
If you have questions or suggestions, write to us.

We provide services in the field of individual selection of personnel of various levels.

Not only are we looking for employees for your business, we can also help with evaluation and testing.