Job Detail

Asystent/ka Zarządu Biuro Projektów - .

Date Posted: May 15, 2021
Monthly Salary: 3000 PLN - 5000 PLN

Namyslow, Opolskie

Do: Jun 30, 2024

Umowa o pracę

Experienced Professional

Job Experiences: 1 - 2 lat

Średni

Job Description

Jesteśmy zgranym zespołem, tworzącym różne projekty związane z architekturą, od projektu po wykonawstwo. Profesjonalizm, nieszablonowe rozwiązania oraz indywidualne podejście do każdego klienta, to to, co nas wyróżnia. Domy, apartamenty, hotele czy inne duże projekty to dla nas codzienność, w związku z licznymi procesami, którymi musimy zarządzać, szukamy do naszego zespołu Asystenta / Asystentki Zarządu.

Do Twoich zadań należeć będzie:

dbałość oraz utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi Klientami,
koordynacja przepływu informacji w firmie,
bieżący kontakt z podwykonawcami,
pomoc w przygotowywaniu ofert,
ewidencja dokumentacji oraz współpraca z księgowością,
bieżąca obsługa biura,
dbałość o wizerunek firmy oraz życzliwa obsługa gości.
Szukamy osoby:

otwartej i pozytywnie nastawionej do świata, pełnej entuzjazmu i zaangażowania,
samodzielnej i dobrze zorganizowanej – wychodzącej z własną inicjatywą, oraz szybkiej w działaniu,
komunikatywnej, otwartej na bieżące potrzeby zespołu,
z doświadczeniem pracy w podobnej branży (agencje kreatywne, domy mediowe, postprodukcja),
znającej język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie – warunek konieczny,
obsługującej w stopniu bardzo dobrym MS Office (Excel, Word), jeżeli znasz dodatkowo Programy typu Photoshop, Autocad lub Sketchup to byłoby super!
dodatkowym atutem będzie wykształcenie kierunkowe (architektura, architektura wnętrz lub inne plastyczne)
Co oferujemy:

samodzielne stanowisko pracy
odpowiedzialny i ciekawy zakres obowiązków
pracę w otoczeniu światowych marek
przyjazną i luźną atmosferę
aktywny wpływ na rozwój firmy (swoboda w realizacji własnych pomysłów)
wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę + premie
telefon oraz samochód służbowy
Jeżeli jesteś zainteresowany/a powyższą ofertą prześlij do nas swoje CV.

503-471-472

Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. )

Do zobaczenia!